Reklam


Antalya Emniyetinden Motosiklet Uyarısı


Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, motosikletlerin kaldırıma park etmesiyle ilgili uyarıda bulundu. Özellikle halkın yoğun olduğu yerlerde yaya kaldırımı üzerine park edilmemesi gerektiği vurgulayan Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, kurala uymayan motosikletlerin çekileceğini ve cezai işlem uygulanacağını bildirdi.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı yazılı açıklama ile motosiklet sürücülerini uyardı. Açıklamada şu ifadeler kaydedildi:

"Son günlerde meydana gelen bombalı eylemlerin, halkın kalabalık olduğu yerlerde meydana geldiği ve bu eylemlerde ulaşımı kolay olan motosikletlerin kullanıldığı görülmüştür. Vatandaşlarımızın ve ilimize gelen misafirlerimizin can ve mal güvenliğini korumak adına Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli tüm ekip ve motorize timlerimiz ile birlikte halkın yoğun olduğu yerlerde yaya kaldırımı üzerine bırakılan motosikletlere cezai işlem uygulanarak çekici marifeti ile kaldırılacaktır. Mağduriyetlerin yaşanmaması için caddelerde kaldırım üzerine, araç trafiğine kapalı alanlara, vatandaşların yoğun olduğu yerler ile park yasağı olan alanlara motosikletlerin bırakılmaması önemle rica olunur."

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.